Blue Pearl, Bulharsko, Burgas, Slnečné pobrežie, 24.6.2018, Ultra all inclusive
Číslo termínu: 61072058

Blue Pearl

Bulharsko » Burgas » Slnečné pobrežie

, Hotel starstarstarstar

Načítavam ...
LM


Blue Pearl

Termín:

24.6.2018 - 1.7.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Ultra all inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Košice0 odjazdových miest

Cena od:

969 €
769 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Blue Pearl
Popis lokality
Slnečné pobrežie je situované v polkruhovitom zálive, ktorý ohraničuje na jednej strane obec Sv. Vlas a na strane druhej historický Nesebar. Patrí k najobľúbenejším a najstarším prímorským letoviskám v Bulharsku. Osemkilometrová pláž má kvalitný jemný piesok a veľmi pozvoľne sa zvažuje do mora. Preto je rajom pre rodiny s deťmi. Slnečné pobrežie ponúka nespočetné množstvo spoločenského, kultúrneho a športového vyžitia. Hotely, štýlové reštaurácie, kaviarne, nočné bary a diskotéky vytvárajú dokonalú turistickú kulisu. Korzo vedúce pozdĺž pobrežia je lemované množstvom obchodíkov. V letovisku je pláž označená Modrou vlajkou Európskej únie, čo znamená, že patrí medzi najčistejšie pláže Európy.
Ubytovanie
Komfortný, moderne vybavený a elegantný hotel s výbornou polohou priamo pri pláži a blízko centra letoviska. Vzdialenosti pláž 20 m centrum 200 m nákupné možnosti 200 m letisko 35 km Ubytovanie dvojlôžkové izby, možnosť jednej prístelky apartmány pre 2-4 osoby (spálňa a obývacia izba) bočne alebo priamo orientované na morskú stranu (za príplatok) apartmány pre 2-6 osôb (2x spálňa a obývacia izba) priamo orientované na morskú stranu (info v CK) jednolôžkové izby (za príplatok) centrálna klimatizácia, TV/SAT, telefón minichladnička vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy káblové pripojenie na internet (zdarma) balkón alebo terasa detská postieľka na vyžiadanie Vybavenie hotela národná kategorizácia (****) recepcia s trezorom (za poplatok) WiFi v lobby (zdarma) hlavná reštaurácia lobby bar, snack bar pri bazéne vonkajší bazén, detský bazén terasa na slnenie ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma) Spa centrum, masáže zmenáreň a obchodíky
Stravovanie
Ultra all inclusive. raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov neskoré raňajky popoludňajšie občerstvenie (bar pri bazéne) (12.00 - 18.00) nočné občerstvenie (21.30 - 23.00) neobmedzená konzumácia nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby a vybraných značkových nápojov (10.00 - 23.00)
Pláž
piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora ležadlá, slnečníky a matrace (za poplatok)
Šport a zábava
animačné aktivity pre deti a dospelých miniklub, minidisco stolný tenis, aerobic, šípky, biliard (za poplatok) fitness centrum (zdarma) vodné športy na pláži (za poplatok) požičovňa áut (za poplatok)
Doprava
letecky Bratislava, Sliač, Poprad, Košice trvanie letu 1 hod. 30 min transfer cca 50 min
Naša mienka
Hotel s výbornou polohou pri pláži a neďaleko centra letoviska, moderným vybavením a profesionálnymi službami uspokojí aj náročnejšiu klientelu.
Cena zahŕňa
ubytovanie s ultra all inclusive podľa počtu nocí (8 dní=7 nocí, 11 dní=10 nocí, 12 dní=11 nocí) letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 185 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (15 €)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK