Irene Palace, Grécko, Grécko ostrovy, Rhodos, Kolymbia, 8.6.2018, All inclusive
Číslo termínu: 61071704

Irene Palace

Grécko » Grécko ostrovy » Rhodos » Kolymbia

Kolympia, Hotel starstarstarstar

Načítavam ...
LM


Irene Palace

Termín:

8.6.2018 - 15.6.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Košice0 odjazdových miest

Cena od:

801 €
585 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Irene Palace
Kategória hotela: ****+
Popis lokality
Kolymbia je turistické letovisko, ktoré vyrástlo za pár rokov na mieste krásnej piesočnato-kamienkovej pláže. Pravidelne sa pretínajúce ulice sú lemované hotelmi a hotelovými komplexami. Letovisku vládne známa centrálna eukalyptová alej s klasickou turistickou ponukou taverien, kaviarní a obchodíkov.
Ubytovanie
Klubový hotel Irene Palace leží priamo pri pláži v pokojnom prostredí v blízkosti centra letoviska Kolymbia. Súčasťou hotelového komplexu je areál s bazénom a pekná olivovníková záhrada s ležadlami a výhľadom na more. Vzdialenosti pláž 50 centrum 300 m nákupné možnosti 100 m letisko 30 km Ubytovanie dvojlôžkové izby "štandard výhľad park", možnosť jednej alebo dvoch prísteliek izby "štandard orientované na morskú stranu" (za príplatok) izby typu "superior výhľad park" s novším nábytkom (za príplatok) izby typu "superior orientované na morskú stranu" s novším nábytkom (za príplatok) TV, telefón klimatizácia (1.6. - 15.9. zdarma) minichladnička vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy balkón Vybavenie hotela národná kategorizácia (****) vstupná hala s recepciou trezor a WiFi (obe za poplatok) TV miestnosť reštaurácia, bar bazén, detský bazén, bar pri bazéne ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma) mini ZOO, detské ihrisko, detský klub sauna, masáže (za poplatok) kaderníctvo, minimarket
Stravovanie
All inclusive raňajky, obedy, večere formou bufetových stolov detský bufet vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (10.00 -23.00) zmrzlina pre deti koláče a ľahké občerstvenie, káva športové aktivity – stolný tenis, minigolf, tenis
Pláž
široká piesočnato-kamienková pláž ležadlá a slnečníky (za poplatok)
Šport a zábava
organizované animačné programy a večerná zábava tenisové kurty večerné osvetlenie kurtov (za poplatok) záhradný šach, minigolf volejbalové a basketbalové ihrisko stolný tenis, biliard (za poplatok) vodné skútre, lyžovanie, vodné bicykle (všetky za poplatok) motorové člny, paragliding (za poplatok) vodné športy na pláži (za poplatok)
Doprava
letecky Bratislava, Košice trvanie letu 2 hod. 30 min transfer cca 50 min
Naša mienka
Hotel s príjemnou dovolenkovou atmosférou a medzinárodnou klientelou v blízkosti pláže. Ležadlá a slnečníky pod olivovníkmi, animačný program, chutná a pestrá kuchyňa a dlhodobo kvalitné služby, to je prísľub dobrej dovolenky!
Cena zahŕňa
ubytovanie v izbe typu „štandard výhľad park“ podľa počtu dní so službami all inclusive  (8 dní=7 nocí, 11 dní=10 nocí, 12 dní=11 nocí) letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 199 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (17 €) pobytová taxa, ak bude požadovaná (platba na mieste) Dieťa úplne zdarma neplatí ubytovanie, stravovanie ani letenku, platí len povinné príplatky. Dieťa zdarma neplatí ubytovanie ani stravovanie, platí iba cenu detskej letenky 179 € a povinné príplatky.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK