Vyhľadávanie zájazdov
Výber krajiny a destinácie
Kombinace - Coral Strand Smart Choice, Merville by Lux - Seychely - Ostrov Mahé

Kombinace - Coral Strand Smart Choice, Merville by Lux

Seychely » Ostrov Mahé

, Hotel starstarstarKombinace - Coral Strand Smart Choice, Merville by Lux

Počet termínov:

10 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Polpenzia

Doprava:

letecky Praha

Počasie:

Dnes Počasí v Seychelles Airport - transparent 25°C


Názov zájazdu podľa organizátora: Kombinace - Coral Strand Smart Choice ***, Mahé, Merville by Lux ***, Mauritius-severozáp. pobrežie
Popis zájezdu

V rámci zájazdu prebieha ubytovanie v nasledujúcich hoteloch:
Coral Strand Smart Choice ***, Mahé
Merville by Lux ***, Mauritius-severozáp. pobrežie

Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z VIEDNE

Zraz na letisku a odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet na Maurícius.

2. deň PRÍLET NA MAURÍCIUS

Prílet na Maurícius. Uvítanie na letisku, transfer do vybraného hotela. Ubytovanie.

3. - 6. deň POBYT NA MAURÍCIUSE

Pobyt na Mauríciuse s polpenziou. Voľno na kúpanie , opaľovanie či vodné športy. Hotelová centra vodných športov ponúkajú širokú ponuku športových aktivít zdarma - požičiavanie vodných bicyklov , kajakov , kanoe , windsurfing , potrieb na šnorchlovanie. V hotelových recepciách je možné zakúpiť niektorý zo širokej ponuky fakultatívnych výletov po ostrove či si prenajať auto. Jazdí sa vľavo a je nutný medzinárodný vodičský preukaz.

7. deň MAURÍCIUS - SEYCHELY

Raňajky. Transfer na letisko a odlet na Seychelské ostrovy. Prílet na Seychely do hlavného mesta Victoria na ostrove Mahé . Uvítanie na letisku , transfer mikrobusom do vybraného hotela. Voľno na kúpanie a opaľovanie.

8. - 11. deň POBYT NA SEYCHELSKÝCH OSTROVOCH

Raňajky. Individuálne voľno. Odporúčame využiť ponuku fakultatívnych výletov po ostrove Mahé či lodný výlet na neďaleké ostrovy Praslin či La Digue . Možnosť prenájmu automobilu a individuálne poznávanie ostrova Mahé . Seychely ponúkajú ideálne podmienky pre šnorchlovanie a poznávanie pestrofarebného podmorského sveta.

12. deň ODLET DO VIEDNE

Raňajky. Transfer na letisko odlet. Prílet do Viedne.

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú dopravu Vieedň - Maurícius - Seychely - Viedeň 5 x ubytovanie s polpenziou na ostrove Maurícius 5 x ubytovanie s raňajkami na Seychelských ostrovoch transfery letisko - hotel - letisko na Mauritiu i na Seychelách asistenciu miestnych cestovných kancelárií na oboch ostrovoch

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy - viď cenník fakultatívne výlety cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Hotel - Coral Strand Smart Choice ***, Mahé

Popis

zrekonštruovaný hotel so 130 izbami leží v zálive Beu Vallon pri jednej z najznámejších pláží, cca 5 km od Victorie. Transfer z letiska vzdialeného15 km trvá cca 30 minút.

Vybavenie

3 reštaurácie a bary vrátane snack baru priamo na pláži, bazén, obchody, kaderníctvo, stráženie detí, spoločenská miestnosť, zmenáreň, butik, konferenčná miestnosť

Pláž

piesočnatá pláž na severozápade ostrova lemovaná kokosovými palmami

Zábava a šport

biliard, stolný tenis, animačné programy, za poplatok rybárčenie, potápačské centrum PADI (pre hotelových hostí 1. lekcia zadarmo), nemotorové vodné športy zadarmo - kanoe, lodičky, windsurfing, šnorchlovanie, motorizované vodné športy za poplatok, aromaterapia a masáže, Ayurveda.

Stravovanie

raňajky formou bufetu, pri polpenzii večera formou bufetu alebo menu

Vybavenie izieb

dvojlôžkové izby s klimatizáciou, kúpeľňa so sprchou/WC, sušič vlasov, trezor, rýchlovarná kanvica
Hotel - Merville by Lux ***, Mauritius-severozáp. pobrežie

Popis

príjemný pokojný hotel so 169 izbami sa nachádza iba 10 minút chôdze od strediska Grand Bay s množstvom reštaurácií, barov a obchodov všetkého druhu; vzdialenosť 20 minút od hlavného mesta Port Louis

Vybavenie

reštaurácia, bar, bazén, fitness, sauna, požičovňa áut, internet na recepcii, kúpeľné centrum

Pláž

privátna hotelová pláž, snack bar

Zábava a šport

zdarma k dispozícii tenisový kurt, volejbal, centrum vodných športov (zadarmo vodné vodné bicykle, kajaky, kanoe, windsurfing, vodné lyžovanie), golfové ihrisko sa nachádza 15 minút jazdy od hotela (za poplatok), potápačské centrum; kasíno (vzdialenosť 10 minút jazdy od hotela). Hotel organizuje zábavné večery pre hotelových hostí (show, koncerty, kabaret)

Stravovanie

polpenzia – raňajky, večere formou bufetu, možnosť stravovania a la carte v hotelovej reštaurácii. Za príplatok All Inclusive, ktorý zahŕňa raňajky a večere formou bufetu, obedy snack alebo a lá carte, nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje miestnej výroby za príplatok.

Vybavenie izieb

kúpeľňa s WC, fén, TV, klimatizácia, trezor, telefón, rádio, balkón alebo terasa

Možné ubytovanie 3osôb na izbe.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.