Lutania Beach, Grécko, Grécko ostrovy, Rhodos, Kolymbia, 12.6.2018, All inclusive
Číslo termínu: 59491793

Lutania Beach

Grécko » Grécko ostrovy » Rhodos » Kolymbia

, Hotel starstarstarstar

LM


Lutania Beach

Termín:

12.6.2018 - 19.6.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Košice0 odjazdových miest

Cena od:

1 019 €
736 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Lutania Beach
Popis
Popis ubytovania:
Lutania Beach je jedným z najlepších hotelov v letovisku Kolymbia postavený priamo na pláži. Leží v kľudnom prostredí a skladá sa z hlavnej budovy a dvoch bočných krídel pripomínajúcich náručie objímajúce bazén s otvoreným výhľadom na more. K dispozícii sú moderné, priestranné a vzdušné izby rôznych druhov. Exteriér hotela je doplnený starostlivo udržiavanou záhradou, služby dopĺňajú aj aktivity pre deti či dospelých. Vďaka skvelej pozícii v polovici cesty medzi hlavným mesto Rhodos a historickým Lindosom a s vnútrozemím na dosah ruky je hotel skvelým východiskovým bodom pre všetkých, ktorí chcú autom prebádať tento krásny ostrov.

Naša kategória:
****+

Oficiálna kategória:
****

Kapacita:
123 izieb

Pláž:
piesočnato-kamienková priamo pred hotelom, bohatá ponuka vodných športov za poplatok

Vybavenie / Šport / Zábava:
hlavná budova • 2 vedľajšie jednoposchodové budovy vstupná hala s recepciou lobby reštaurácia hlavný bar snack bar bazén detský bazén slnečníky a ležadlá pri bazéne zadarmo, na pláži za poplatok trezor na recepcii (za poplatok) WiFi zadarmo mini market detské ihrisko stolný tenis plážový volejbal biliard (za poplatok) tenisový kurt a vybavenie (za poplatok) denné a večerné animácie

Ubytovanie / Vybavenie:

štandardné izby pre 2-4 osoby s bočným výhľadom na more (max. obsadenosť 3 dosp. osoby a 1 dieťa alebo 2 dosp. osoby + 2 deti) rodinné izby pre 2-4 osoby (1 miestnosť oddelená posuvnými dverami, max. obsadenosť 4 dosp. osoby) na vyžiadanie • klimatizácia (v období od 15.6.-15.9. zadarmo, inak za poplatok) telefón TV/SAT mini chladnička kúpeľňa (sprcha/vaňa, WC) sušič na vlasy balkón alebo terasa detská postieľka na vyžiadanie zadarmo (nevojde sa do izby s max. obsadením 2+2)
Stravovanie:

all inclusive

~ raňajky, obedy a večere formou bufetu

~ počas obeda a večere je podávané miestne čapované pivo, lokálne víno, lokálne nealkoholické nápoje, voda, káva, čaj

~ čapované pivo, lokálne víno, lokálne nealkoholické nápoje, filtrovaná káva, čaj, voda

~ lokálne liehoviny, alkoholické a nealkoholické kokteily 18:00-24:00 h.

~ v čase od 10:00-12:00 h. ľahké občerstvenie a zmrzlina v snack bare

~ v čase od 16:00-18:00 h. ľahké občerstvenie, koláčiky, filtrovaná káva a čaj

~ AI platí v časoch od 10:00-24:00 h. pričom všetky jedlá a nápoje sú podávané vo vymedzených časoch a častiach hotela – bližšia špecifikácia priamo v hoteliWeb:
www.lutaniabeach.gr

Cena zahŕňa:
spiatočnú letenku • transfer autobusom z letiska do vybraného letoviska a späť • ubytovanie na príslušný počet nocí so stravou alebo bez stravy v súlade so Zmluvou o obstaraní zájazdu • upratovanie na začiatku pobytu, uteráky a posteľnú bielizeň (ďalšie upratovanie a výmenu podľa typu ubytovania) • spotrebu vody a energie • služby delegáta • DPH • poistenie insolventnosti.

Povinné príplatky:
servisné poplatky (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, emisný poplatok, pozemné služby – handling fee, aktuálny kurzový a palivový príplatok) 189 € / os. nad 2 roky • 55 € / dieťa do 2 rokov.

Iné príplatky:
balík služieb Kompletného cestovného poistenia 2,55 € / os. / deň.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK