Žeravi, Bulharsko, Burgas, Prímorsko, 24.6.2018, All inclusive
Číslo termínu: 61071472

Žeravi

Bulharsko » Burgas » Prímorsko

, Hotel starstarstarstar

Načítavam ...
LM


Žeravi

Termín:

24.6.2018 - 1.7.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Košice0 odjazdových miest

Cena od:

849 €
649 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Žeravi
Kategória hotela: ****+
Popis lokality
Primorsko je malé prístavné mestečko ležiace 55 km juhovýchodne od Burgasu. Toto známe a obľúbené letovisko v lete ožíva čulým turistickým ruchom. Centrálna zóna sa mení na rušné atraktívne korzo s veľkým množstvom obchodíkov a reštaurácií. Dve nádherné zlatisté pláže s jemným pieskom, čisté more a množstvo zábavy ponúkajú oddych a príjemnú dovolenku. Ani tu nechýba známa Modrá vlajka Európskej únie.
Ubytovanie
Moderný areál hotela Jeravi s pekným bazénovým komplexom sa nachádza v severnej časti Primorska, v blízkosti severnej pláže, približne 200 m od centra letoviska. Vzdialenosti pláž 80 m centrum 200 m nákupné možnosti 150 m letisko 60 km Ubytovanie dvojlôžkové izby, možnosť jednej, dvoch alebo troch prísteliek jednolôžkové izby (za príplatok) štúdiá pre 2-4 osoby (za príplatok) klimatizácia TV/SAT, telefón, WiFi minichladnička, varná kanvica vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy trezor balkón Vybavenie hotela národná kategorizácia (****) vstupná hala s recepciou WiFi v spoločných priestoroch (zdarma) reštaurácia s terasou lobby bar, bar pri bazéne výťah vonkajší bazén a detský bazén ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma) detský kútik stolný tenis (za poplatok) fitness centrum multifunkčné športové ihrisko
Stravovanie
All inclusive. raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov neskoré raňajky miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (09.00 - 23.00) ľahké občerstvenie počas dňa káva, čaj, zákusky, zmrzlina animačné programy
Pláž
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, severná pláž 80 m, južná pláž 400 m ležadlá a slnečníky (za poplatok) na konci severnej pláže sa nachádza nudistická pláž
Šport a zábava
animačné programy pre deti a dospelých v českom jazyku vodné a plážové športy (vodné skútre, lyže, windsurfing, paragliding, vodné bicykle, banán) tenisové kurty Aquapark – vodný zábavný park v Primorsku tobogán (južná pláž) požičovne áut, bicyklov a skútrov diskotéky, bary a reštaurácie
Doprava
letecky Bratislava, Sliač, Košice trvanie letu 1 hod. 30 min transfer cca 55 min.
Naša mienka
Veľkoryso riešený hotel má výhodnú polohu v bezprostrednej blízkosti piesočnatej pláže a neďaleko centra. Poskytuje kvalitné ubytovanie, pestrú stravu a animačné programy pre deti a dospelých v slovenskom a českom jazyku. Vytvára ideálne podmienky na prežitie bezstarostnej dovolenky. Je vhodný i pre náročnejších klientov.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie so službami all inclusive letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 185 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (15 €) Dieťa úplne zdarma neplatí ani cenu detskej letenky, len povinné príplatky.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK